Eğitimci Röportajı-Sitenin Amacı
Güncel, gerçek ve yerel - birinci ağızdan EĞİTİM DÜNYASI
Eğitimci Röportajı sitesi, çağdaş eğitimcilerin düşüncelerini ve deneyimlerini röportaj yoluyla geniş kitlelere aktarmalarını sağlayan bir platformdur. Eğitimci Röportajı sitesi sayesinde öğretmenler, eğitim sektörü çalışanları, akademisyenler, eğitim kurumu yöneticileri gibi eğitim sektörünün geniş bir yelpazesinden kişilerin fikirleri; ebeveynlere, öğrencilere, diğer eğitimcilere ve kurum yöneticilerine ulaşır.

Sitenin temel amacı; eğitim ile ilgili güncel bilgilerin ve fikirlerin paylaşılması ile eğitimcilerin, ebeveynlerin ve öğrencilerin gelişmesine yönelik katkı sağlamaktır.

Eğitimci Röportajı sitemiz aşağıdaki özellikleriyle hizmetinizdedir:

Güncel: Eğitimcilerden alınan bilgiler günümüze ait bilgilerdir. Röportajlar yapıldıktan kısa bir süre sonra yayına girmektedir. Röportajlarımız sayesinde eğitim ile ilgili en taze haberlere ulaşmış olacaksınız.

Gerçek: Röportajlarımızda hayaller ve vaatlerden ziyade, doğrudan olan-bitenleri konuşuyoruz.

Yerel: Şehrinizde çocuklarınızın katılabileceği hangi etkinlikler var? Çocuğunuz için şehrinizdeki hangi kolej daha uygun? Sitemizin detaylı arama kısmından da bu bilgilere kolayca ulaşabileceksiniz.

Birinci Ağızdan: Farklı branşlardaki eğitimcilere gidip tek tek fikirlerini sormak ya da sohbet etmek isterdiniz ancak imkanlar ve zaman kısıtı buna engel oluyor. Eğitimci Röportajı sitesi, doğrudan eğitimcinin ağzından eğitim dünyasını sizlere sunuyor.

EgitimciRoportaji.com